РАЗМЕР НА ФАЙЛА: 4,54
ISBN: 9789549243697
ЕЗИК: БЪЛГАРСКИ
АВТОР: Юнас Карлсон

Можете да изтеглите книгата Вторият гол във формат pdf epub след безплатна регистрация

Описание:

"Вторият гол" e третото заглавие от колекцията Съвременни северни автори. В него Юнас Карлсон пресъздава дребните трагедии в ежедневието ни, оплита героите наотделните разкази в мрежа от мистерии, а после пуска ключа в канала;кара те да се смееш с глас, а след това ти показва, че си се смял насебе си. Може би точно защото е и актьор, се заиграва с читателя и гопринуждава да излезе на осветената от прожекторите сцена и да влезе вролята, която му е отредена от режисьор с много лошо чувство за хумор.